Pırlanta

Pırlanta Alyans Modelleri ve Fiyatları

Pırlanta Alyans Modelleri

Birbirini seven iki insanın birbirlerine karşı verdikleri birliktelik ve bağlılık sözünü simgeleyen alyanslar çiftlerin yaşamları boyunca parmaklarında taşıdıkları aksesuarlardır. Bu nedenle her iki taraf da alyansa gereken önemi verir ve özeni gösterir.

Ömür boyu parmaklarda taşınacak olan yüzüğün rahat, uyumlu ve şık olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aslında doğru alyansı bulmak hiç kolay bir iş değildir! Çünkü yüzlerce hatta binlerce model arasından hem çiftlerin zevkine hitap eden alyans bulunmalı, hem de yüzüğün oldukça kullanışlı ve şık özelliklerde olması gerekmektedir.

Yuvarlak formuyla sonsuzluğu yani sonsuz aşkı da simgeleyen alyansların seçim aşamasında çiftlerin pek çok özel model içinden birlikte seçim yapmaları ve her iki tarafın da nişan gününden yaşamlarının sonuna kadar takacakları tek özel takı olan alyanslarını birlikte tercih etmeleri en doğrusu olacaktır. Bu nedenle özellikle alyans seçiminde çiftlerin birbirinden bağımsız hareket etmemesini önermekteyiz.

Pırlanta Alyans Modelleri

Günümüzde artık pırlanta alyans modellerinin klasik alyansların yerini aldığı gözlemlenmektedir. Son derece ışıltılı ve bir o kadar şık, büyüleyici görüntüye sahip olan pırlanta alyanslar çiftler arasında evlilik teklifi ile başlayıp sonsuza dek devam edecek aşkın ve bağlılığın en anlamlı simgesidir. 

Kadınların günlük olağan yaşamlarında bile rahatlıkla kullanabildiği pırlanta alyans modelleri diğer her tür takıyla çok kolay bir şekilde kombin edilebilmektedir. Uyum konusunda özellikle pırlanta alyans modellerin tektaş yüzüklerle uyum gösteriyor olmasına dikkat edilmelidir. Tektaş yüzük pırlantaların boyutunun daha büyük olması sebebiyle birden fazla taşa sahip alyans alınması durumunda taşlarının tektaştaki pırlantadan daha küçük olanlarının tercih edilmesi doğru seçim olacaktır. Ayrıca pırlanta alyans ile tektaş pırlanta yüzüğün aynı tasarıma sahip olması kadınlara çok daha şık ve gösterişli bir hava katacaktır.

Tekvin Pırlanta tasarladığı tüm yüzük modellerinin parmak yapısına uygun olmasına özen göstermektedir. Online satış mağazasını inceleyerek rahat kullanımlı ve şık tasarımlı alyans pırlanta yüzük modellerini günün her anı inceleyebilirsiniz. 

Tekvin Pırlanta müşterilerine en uygun fiyat garantisi yanında ücretsiz kargo, bakım güvencesi, ücretsiz değişim, satın alınan her bir ürün için sertifika, hediye paketi ve güvenli alışveriş olanakları da sunmaktadır.

İlgili Yazılar