Pırlanta

Tektaş Pırlanta Modelleri ve Özellikleri

Tektaş Pırlanta Modelleri

Evlilik teklifi ya da tanışma, evlilik yıl dönümü ve doğum günü gibi özel anlam ifade eden günlerde genelde erkekler tarafından kadınlara hediye edilen tektaş pırlantalar ihtiva ettikleri anlam açısından bir kadına verilebilecek en güzel ve manevi değeri en yüksek hediyelerdendir.

Tektaş Pırlanta Modelleri ve Özellikleri

Son dönemde artık kadınlar için adeta olmazsa olmaz bir aksesuar tarzı ve yaşam biçimi haline gelen pırlantaların çeşitli modelleri bulunmaktadır. Pırlanta yüzüklerin tektaş pırlanta yüzükler başta olmak üzere baget pırlanta yüzük, beştaş pırlanta yüzük, fantezi pırlanta yüzük, GIA pırlanta yüzük, HDR sertifikalı pırlanta yüzükler, renkli taşlı pırlanta yüzük, tamtur pırlanta yüzük, yarım tur pırlanta yüzük gibi çeşitleri mevcuttur.

Tektaş Pırlanta Yüzük Çeşitleri

Aynı çeşitlilik tektaş pırlanta modellerinin kendi içinde de geçerlidir. Dolayısıyla tektaş pırlanta hediye etmek için seçim aşamasında alıcının karşısına pek çok alternatif çıkacaktır. Pırlanta tektaş yüzükler tasarım farklılıkları, üzerlerinde bulunan tırnak sayısı ve yüzük formuna göre çeşitlilik göstermektedir.

Pırlanta tektaş yüzük modellerine ince kollu tektaş yüzük modeli, kalın kollu tektaş yüzük modeli, ince tırnaklı tektaş yüzük modeli, kalın tırnaklı tektaş yüzük modeli, fantezi tektaş yüzük modelini örnek olarak gösterebiliriz. 

İnternetten güvenilir satış mağazalarını ve kanallarını ziyaret ederek tektaş pırlanta yüzük modelleri satın alınabilmektedir. Tekvin Pırlanta, online satış mağazası ile yüksek kalite hizmet standartlarıyla estetik ve şık tasarımlı birçok tektaş pırlanta yüzüğü bütçenize uygun fiyat avantajları ile sunmaktadır.

Tekvin Pırlanta online satış mağazasında farklı karatlarda pek çok tektaş yüzüğü detaylıca incelemek mümkündür. Satın alınan tüm ürünler özenle hazırlanmış şık kutusunda ve uluslararası standartlara uygun olarak sertifikalandırılıp ücretsiz sigortalı kargo ile tarafınıza gönderilmektedir. Tüm tektaş pırlanta yüzükler tamamen doğal pırlanta ile üretilmiş olup Tekvin Pırlanta’nın kendi bünyesinde bulunan atölyesinde üretilmektedir. 

Ve hatırlatalım; Tekvin Pırlanta’dan satın alacağınız her ürün beş yıl garanti kapsamında olup, internet sitesinden satın almış olduğunuz ürünleri kargo firmasından teslim almış olduğunuz günden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz.

İlgili Yazılar