İade ve Değişim Bilgileri

Tekvin Pırlanta Sanal mağazasından satın almış olduğunuz ürünleri, mesafeli satış anlaşması gereği 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının tekvinpirlanta.com’a 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir.

İade ya da değişim talepleri için +90 212 522 33 77 numaralı telefonumuzdan, Whatsapp Destek Hattımızdan bize ulaşabilir, ve ya İletişim formunu kullanabilirsiniz.

Yüzüğü özel ölçüde sipariş etmeniz iade etmenize engel değildir.

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli incelemelerin ardından iade işlemleriniz başlatılacaktır. Eğer siparişiniz size gönderilmemiş ise, Whatsapp üzerinden talebinizi belirttiğiniz anda siparişiniz iptal edilecektir.

İade etmek istediğiniz ürünlerin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ve diğer tüm materyalleriyle birlikte eksiksiz olarak size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir.

Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin iadesi gerçekleşemez. Ürün, uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra, iade işlemleri başlatılır ve onaylanması akabinde, bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.

Ürünlerin değişimini bir zaman sınırı olmadan yapmanız mümkündür.