Pırlanta

Pırlanta Kolye Fiyatları

Pırlanta kolye fiyatları

Sevdiklerinizi mutlu etmek, onların gönlünü almak için en güzel hediyelerden birisi pırlanta takılardır. Her zaman gösterişli, şık ve rahat olmak isteyen kadınların vazgeçilmez pırlanta takısı ise elbette pırlanta kolyelerdir. Günümüzde artık geleneksel takılardan çok daha fazla tercih edilen pırlanta kolyeler sadece evlilik ya da nişan gibi etkinlikler için değil sevgililer günü, evlilik yıl dönümü ya da diğer özel günlerde akla ilk gelen hediyeler arasındadır.

Işıltılı ve büyüleyici bir görünüme sahip olmasına bağlı olarak tüm kıyafetlerle kolaylıkla kombin edilebilen pırlanta kolyelerin tektaş kolyeler, baget kolyeler, fantezi kolyeler ve renkli taşlı kolyeler gibi çeşitleri bulunmaktadır. 

Kampanyalı Pırlanta Kolyeler

Eşine, annesine ya da sevgilisine pırlanta kolye hediye etmek isteyenlerin merak ettiği konuların başında pırlanta kolye fiyatları gelmektedir. Peki, uygun fiyatlı aynı zamanda kaliteli, sertifikalı pırlanta kolye nereden nasıl alınır?

El emeği ince işçilik ve işlemelerle rüyalarınızı, hayallerinizi kolyeye dönüştüren Tekvin Pırlanta eşsiz ve göz alıcı tasarımları ile kadınların zarafetini, şıklığını tamamlıyor! Şıklığı ve zarafeti temsil eden pırlanta kolye modelleri arasında her yaşa ve zevke hitap eden modeller bulunuyor. İnce ve özel kesim taşlarla tasarlanan buket, kalp ve yıldız tasarımlı pırlanta kolyeler ile kendinizi farklı ve özel hissedeceğinize kuşkunuz olmasın! 

Pırlanta Kolye Fiyatları

Türkiye’nin önde gelen mücevher markalarından biri olan Tekvin Pırlanta, online alışveriş sitesi üzerinden uygun fiyatlı pırlanta tektaş kolyeler, pırlanta baget kolyeler, pırlanta fantezi kolyeler ve pırlanta renkli taşlı kolyeleri müşterilerin beğenisine sunmakta olup her bir model için yüzde 50’lere varan indirim kampanyaları düzenlemektedir. Tüm ürünlerin kendi bünyesi içinde dizayn edilip el işçiliği ile atölyelerde üretiminin gerçekleştirildiği Tekvin Pırlanta’nın zengin seçenekli ve uygun fiyatlı modellerine hemen şimdi online satış mağazası üzerinden göz atabilirsiniz.

Güvenlik sertifikasına sahip online satış sitesi ile güvenli satış sunan Tekvin Pırlanta bünyesindeki tüm pırlantaların sertifikalarının bulunmakta olduğunun da altını çizmek gerekir. Çünkü sertifika, pırlantanın gerçek olduğunu belgeleyen en önemli ayrıntıdır. 

Tutkuyla tasarlanıp işlenen şık sertifikalı modeller için Tekvin Pırlanta online satış mağazası 7/24 hizmetinizdedir.

İlgili Yazılar