Pırlanta

Yaz Aylarında Hangi Pırlantaları Tercih Etmeli?

yaz aylarında hangi pırlantaları tercih etmeli

Her mevsim kadınların ışıltısına ışıltı katan pırlanta takılar yaz aylarının da vazgeçilmezi! Pırlantalar hiç şüphe yok ki bir kadının kıyafetinin en önemli tamamlayıcı aksesuarlarının başında gelmekte. Gerek gece davetleri, gerekse günlük yaşam koşuşturmacası içinde ışıltılı görünüm sağlamasının yanında kullanana güven duygusu da aşılayan pırlanta takılarla ilgili en çok soruşturulan konuların başında yaz döneminde hangi pırlantaların tercih edilmesi gerektiği gelmektedir.

Aşkın, sevginin, güçlü görünmenin simgesi olan pırlanta takılar elmasın işlenmesiyle ortaya çıkmaktadır. Doğanın bizlere armağanı olan elmaslar günümüzde usta ellerde özel kesim ve görünüme sahip pırlanta takılara dönüşmektedir. Buradan yola çıkarak pırlanta sektörünün öncü firması Tekvin Pırlanta’nın 40 yıldır olduğu gibi bu yaz döneminde de pırlantanın ve elmasın ışıltısıyla sizleri buluşturmaya devam ettiğini belirtelim.

Yaz Dönemine Uygun Pırlanta Takılar

Her pırlanta takı, model ve kesimine göre yaz dönemine uygun görünebilir. Bunun için Tekvin Pırlanta’nın yaz dönemine özel hazırlamış olduğu geniş yaz koleksiyonuna göz atmanızı tavsiye ederiz. Baget yüzükler, baget küpeler, baget kolyeler ve baget bileklikler yaz koleksiyonunun en fazla rağbet gören modelleri arasında yer almaktadır. 

Klasik yuvarlak kesim pırlantadan farklı olarak baget kesim pırlanta takıların daha sıra dışı bir görünüme sahip olduğu bilinmektedir. Buna bağlı olarak farklı görünmeyi, farklı hissetmeyi seven kadınlar için tasarlanan baget kesim pırlanta yüzükler, pırlanta kolyeler, pırlanta bileklikler ve pırlanta küpeler yaz gecelerinde eşlik etmek için sizi beklemekte!

Yaz döneminde kıyafet kombinlerinize zarafet, canlılık ve ışıltı katacak bir diğer seçenek olarak renkli taşlı bileklikleri gösterebiliriz. Renkli taşlı pırlanta bileklikler serisinden sizler için öne çıkarabileceğimiz model ise pırlanta safir bileklik. Bağlılığın, güçlülüğün simgesi olan safir ile pırlantanın buluştuğu bu model renkleri ve canlılığı ile yaz aylarında günün her anı üzerinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz, enerjinizi fazlasıyla yükseltecek bir model.

Yaz ayları için büyüleyici, ışıltılı ve canlı bir pırlanta kolye arayışındaysanız yine Tekvin Pırlanta’da birbirinden değerli ve göz alıcı pırlanta kolyeler sizi bekliyor. Yaza özel indirim fırsatlarından yararlanmak için Tekvin Pırlanta koleksiyonuna hemen şimdi göz atabilirsiniz. 

İlgili Yazılar