Pırlanta

Pırlanta Takılarda Yaz Kampanyaları

Pırlanta Takılarda Yaz Kampanyaları

Sevdiklerinizi mutlu etmenin, onlara ne kadar çok değer verdiğinizi göstermenin binbir çeşit yolu vardır. Kız arkadaşınıza, eşinize ya da bir kadın yakınınıza verdiğiniz değeri göstermek istiyorsanız size harika bir tavsiyemiz olacak. Elmasın işlenmesiyle eşsiz görünüme bürünen pırlanta takılardan birini O’na hediye edin ve O’nu gerçekten ne kadar çok sevdiğinizi gösterin!

Barındırdığı anlam ve doğadaki eşsizliğiyle tarihten günümüze özel bir konumda bulunan pırlantalar günümüzün teknolojik gelişmeleri ve dağıtım ağının gelişmesiyle birlikte artık dünyanın her bir köşesinden kolaylıkla satın alınabilmektedir. Buna öncülük edenlerin başında gelen ve sadece Türkiye’de değil Avrupa çapında sektörün öncü markalarından biri olan Tekvin Pırlanta geçmişte olduğu gibi bugün de Avrupa ve Orta Doğu’yu pırlantanın ve elmasın ışıltısıyla buluşturmaya devam etmektedir. 

Pırlanta Takılarda Yaz Aylarına Özel İndirimler

Malum yaz dönemine girdik ve havaların ısınmasıyla birlikte dolaplardan yazlık kıyafetler çıkmaya başladı. Yaz kombinlerinin vazgeçilmez ve en ihtişamlı tamamlayıcılarından biri olan pırlanta takılar ise her yaz olduğu gibi bu yazın da modası. Pırlanta takıların yazlık giysilerde daha ön plana çıkmasına bağlı olarak yaz döneminde pırlanta takılara yoğun bir ilgi gösterilmekte. Tekvin Pırlanta ise yaz dönemine özel olarak başlattığı indirim kampanyalarıyla herkesin pırlanta takı sahibi olabilmesine büyük destek veriyor.

“Bu yaz tarzınız konuşsun” diyen Tekvin Pırlanta’da hemen her pırlanta ürün grubunda birbirinden cazip ve göz alıcı indirim kampanyalarına rastlamak mümkün. Başta baget pırlanta takı modelleri ve pırlanta kolyeler olmak üzere pırlanta yüzük, pırlanta küpe ve pırlanta bilekliklerde %40’lara varan oranlarda büyük indirimlere rastlanmakta.

Yaz döneminde canlı renkleri ve ışıltısıyla hem kendiniz hem de sevdiğiniz için düşünebileceğiniz pırlanta takıların başında gelen renkli taşlı pırlanta yüzükler şu sıralar Tekvin Pırlanta’nın en çok rağbet gören ürün yelpazelerinin başında gelmekte. Çeşitli karatlardaki pırlanta zümrüt kolye, pırlanta fantezi kolye, pırlanta renkli kolye ve pırlanta safir kolye modelleri için Tekvin Pırlanta online satış mağazasını dilediğiniz zaman ziyaret edebilir; alışverişlerinizi güvenli bir ortamda en uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Yazılar