Pırlanta

Uygun Fiyatlı Pırlanta Yüzükler

Uygun Fiyatlı Pırlanta Yüzükler

Aşkı, sonsuzluğu ve gücü simgelemesiyle günümüzde özellikle çiftler arasında özel günler için sıklıkla tercih edilen pırlanta yüzükler sevdiklerinizi mutlu etmek için yapılabilecek en doğru tercihlerden birisidir. Yüzük, kolye, küpe ya da bileklik olarak kullanılabilecek pırlanta takılar şık ve asil duruşuyla gerek günlük gerekse özel gün ve gecelerde kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. Uygun fiyatlı pırlanta yüzükler de vardır.

1983’den bu yana el emeğiyle ve özenle üretilmiş pırlanta modellerimizle mutlu anlarınızda her zaman yanınızda olan Tekvin Pırlanta olarak baget pırlanta koleksiyonu, pırlanta yüzük, pırlanta kolye, pırlanta küpe, pırlanta bileklik ve elmas takılar ile sizlere geniş bir yelpaze içinde pırlanta seçenekleri sunuyoruz.  Üstelik tüm ürün çeşitlerinde kalite ve uygun fiyat bir arada!

Özel İndirimli Pırlanta Yüzükler

Tektaş yüzük, beştaş yüzük, tamtur yüzük, yarımtur yüzük, baget yüzük, fantezi yüzük, renkli taşlı yüzük gibi çeşitli kategorilerde sizlere geniş yelpazede uygun fiyatlı pırlanta yüzükler sunan Tekvin pırlantada HRD Antwerp ve GIA sertifikalı pırlanta yüzük modellerini de uygun fiyata ve uygun ödeme seçenekleri alternatifleriyle satın almak mümkündür. HRD elmas raporu ile derecelendirilmiş bir pırlanta satın alırken, satın alacağınız pırlanta ürünün tüm özelliklerinin uluslararası standartlara göre değerlendirilmiş olduğunu bilmenin güven ve huzurunu yaşayabilirsiniz.

Özellikle bütçeye uygun tektaş yüzükler için satın alma aşamasında iyi bir araştırma yapmak ve online satış kanallarına sahip şirketlerin kampanya ve indirim dönemlerini iyi takip etmek gerekmektedir. Şu sıralar güncel olan kampanya ve indirimler arasında Tekvin Pırlanta müşterilerine sunduğu %50’ye varan indirim seçenekleriyle pırlanta tek taş yüzük, pırlanta baget yüzük, pırlanta yakut yüzük, pırlanta fantezi yüzük ve diğer pek çok yüzük modelinde oldukça uygun fiyatlara kaliteli ürünler sunmaktadır. Özellikle evlilik teklifi denildiğinde akla ilk gelen şeylerden biri olan pırlanta tektaş yüzüklerin her fiyat aralığındaki modellerinde indirimler mevcut olup uygun fiyat arayanların 1.000-1.500 TL altındaki pırlanta tektaş yüzük modellerini incelemenizi tavsiye ederiz. 

 

Tekvin Pırlanta’dan satın alacağınız tüm pırlanta yüzük modelleri sertifikalı olarak özel şık hediye kutusunda teslim edilmektedir.

Uygun Fiyatlı Pırlanta Yüzükler