Pırlanta

En Göz Alıcı Beştaş Modelleri

En Göz Alıcı Beştaş Modelleri

En Göz Alıcı Beştaş Modelleri yazımızın en sonunda yer almaktadır.

Uzun süreli birliktelik, büyüyen aile, aşk, mutluluk, sadakat, huzur ve bereket gibi en güzel manevi unsurların bir yansıması olan beştaş yüzüklerin kullanım alanı ve amacı oldukça geniştir. Tektaş ve üçtaş yüzükler gibi sevgiliye ya da eşinize hediye edebileceğiniz sırataş yüzük modellerinden en çok tercih edilenlerin başında beştaş yüzük modelleri gelmektedir. Peki, beştaş yüzükleri hangi durumlarda hediye etmek daha doğrudur?

Oldukça gösterişli, zarafet ve şıklığın göstergesi olan beştaş yüzükler ilk zamanlarda daha çok ilişkilerin ilerleyen senelerinde ya da evlilik yıl dönümlerinde tercih edilen hediyelerden biri iken günümüzde artık doğum günü, sevgililer günü, tanışma günü ya da anneler günü gibi özel günlerin vazgeçilmez hediye takıları arasına girmiştir. 

Beştaş Pırlanta Yüzükler

Her yaştan ve her tarzdan kadının en büyük tutkularından biri olan beştaş yüzükler alyans olarak da kullanılabilmektedir. Beştaş yüzük eğer tektaş yüzük ile birlikte kullanılacaksa daha önceden alınmış olan tektaş yüzüğün modeline uygun ve çok yakın bir montür tercih edilmesi tektaş yüzük ile beştaş yüzüğün ahengi açısından önem taşımaktadır.  Bunun yanında ahengi doruk noktasına çıkarmak istiyor ve daha göz alıcı bir görünüm elde etmek istiyorsanız tektaş yüzükte bulunan pırlantanın karatının beştaş yüzüğün karatından daha yüksek olmasını da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Zarafetinizi Yansıtan Beştaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Tanışmanızın ya da evliliğinizin beşinci yıl dönümü mü geldi, sevgilinizin doğum günü mü ya da birlikte seneleri devirmenizin kutlaması adına eşinize beştaş pırlanta yüzük mü hediye etmek istiyorsunuz? Tekvin Pırlanta’da özel emek ve yaratıcılıkla tasarlanan, hem günlük kıyafetlere hem de gösterişli davet kıyafetlerine uyumlu pek çok beştaş pırlanta yüzük modeli mevcuttur. 

Farklı karatlara sahip beştaş pırlanta yüzük modelleri arasından yapacağınız seçim ile sevdiklerinize kendilerini değerli ve özel hissettirebilirsiniz. 2020 yılının yeni modasına uygun yüzük modellerini Tekvin Pırlanta online satış mağazasından inceleyebilir, beğendiğiniz model ve modelleri Tekvin Pırlanta garantisi ile gönül rahatlığıyla hemen satın alabilirsiniz.

 

Güncel olarak tüm beştaş pırlanta yüzük modellerinde %50’ye varan indirimler mevcut olup, tüm kredi kartlarına sekiz taksit olanağı sunulmaktadır.

İşte En Göz Alıcı Beştaş Modelleri